Відмінності між версіями «Реєстрація установ з прихованим/відсутнім кодом ЄДРПОУ»
Tviggy (обговорення | внесок) м |
Tviggy (обговорення | внесок) м (Tviggy перейменувала сторінку з Реєстрація установ та організацій які не мають коду ЄДРПОУ на Реєстрація установ з прихованим/відсутнім кодом ЄДРПОУ без створення перенаправлення) |
Версія за 15:39, 15 серпня 2023
Наразі Підприємство проводить реєстрацію установ, які приховані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) за офіційним запитом такої установи. У листі має бути зазначено: ЄДРПОУ установи, ПІБ керівника та РНОКПП керівника. У додатках до листа, в такому випадку, установа має надати витяг з ЄДР та копію наказу про призначення керівника.
Для реєстрації відокремлених підрозділів та інших установ, що відсутні в ЄДР та не мають зареєстрованого коду ЄДРПОУ, Підприємство пропонує використовувати умовні 10-значні коди ЄДРПОУ. Якщо такі установи не мають вже сформованих умовних кодів ЄДРПОУ (наприклад, для внутрішнього використання відокремленими підрозділами), Підприємство пропонує установам сформувати код за принципом: код ЄДРПОУ основного підрозділу + 2 додаткові цифри (нумерація підпорядкованого підрозділу за порядком).
Умовні коди підрозділів повинні відрізнятися від номеру РНОКПП, який може бути присвоєний фізичним особам Державною податковою службою України. Тобто, умовний сформований код не повинен проходити перевірку на правильність коду РНОКПП. |
Перелік сформованих умовних кодів та інші необхідні дані установа має надіслати Підприємству у додатку до офіційного запиту, в електронному вигляді в форматі *.xls/ *.xlsx. Приклад такого переліку Підприємство надає у Додатку 1. Зверніть увагу, що, у керівників відокремлених підрозділів має бути службовий кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП), в якому буде зазначено код ЄДРПОУ основного підрозділу / установи.